| alien45 a întrebat:

Salut vreau si eu niste jocuri cu cerinte minime de sistem in general as vrea cu masini dar nu nfs pentru pc-ul meu :1 gb ram Intel celeron d inside,3, 07 ghz, via chrome9 HC IGP family.
FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| mihnulet a răspuns:

DISTANCE sau prototipul lui (care e gratis) nitronic rush. este un joc in care ai o masina in stare sa infranga gravitatia si scopul tau este sa treci de obstacole care de obicei sunt... (nu spoilerez) uitete si tu: DISTANCE : http://survivethedistance.com/ NITRONIC RUSH : http://nitronic-rush.com/ apropo, nu ai nevoie de rechisite puternice casa joci, merge perfect pe ori ce pc

6 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca:
1. Masini: NFS (Underground, 2, Hot Pursuit, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pursuit 2).
2. Sandbox: Minecraft, Roller Coaster Tycoon 1, 2 si 3.
3. Shooter: Battlefield 1942, Call of Duty ( 1, 2), CS 1.6, CS Source.
4. Open world: GTA (3, Vice City, San Andreas).
5. Sport: FIFA (toate pana la 2010).
Sau daca vrei jocuri direct sa le joci in browser (Google Chrome, Mozilla, Opera), in afara de Internet Explorer, iti va trebui UnityWebPlayer (se ia oficial de aici: http://unity3d.com/webplayer ), poti incerca: Contract Wars, Uber Strike, Red Crucible 2, Rush Team, CS Portable (exista si pentru android), The West, Goodgame Empire, Grepolis, si mult mai multe jocuri gasesti oficial pe Kongregate, Miniclip, Nitrome.

| KaSS a răspuns:

Serious Sam 2 eu un joc frumos, acum depinde de genul tau preferat de jocuri.

| alien45 explică (pentru KaSS):

Da imi place si serious sam dar as fi vrut niste jocuri cu masini oricum merg si shootere dar l-am jucat deja sad

| iamcringe a răspuns:

Flatout 1,2, 3 si Juiced 2, Burnout.
Poti sa te uiti aici daca iti merg:http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Flatout 2 are o grafica superba(nu ca jocurile care le joc eu, adica:watch dogs, GTA 5)Si nu are negesitati mari(flatout 2)

| LunaRisGuy a răspuns:

Poti incerca CoD 1 si 2, FarCry 1 sau Driver San Francisco. Funda? big grin