| Herr a întrebat:

Salut, vreau si eu niste jocuri pe PC cu box. Vreau sa aiba grafica buna, adica nu cacaturi din astea 2d sau asa mai departe, grafica gen fifa. Nu ma intereseaza cerintele jocului pentru pc, pentru ca n-am probleme cu asta. Dau funda pentru cine imi da cateva jocuri!

3 răspunsuri:
| xzzyzy a răspuns:

Naruto Shippuden UNS2, dar cel mai bun e UNSG (dar e mai greu de gasit...)

| Herr explică (pentru xzzyzy):

Prietene, caut jocuri cu box, nu ultimele cacaturi cu naruto, daca nu ai raspuns nu te mai baga ca prostu'.

| xzzyzy a răspuns (pentru Herr):

Aaa, credeam ca vrei fighting in generalwinking