| Cosma0499 a întrebat:

Salut.
Vreau si eu sa va intreb cevabig grin.
Daca am router pot sa deschid un server?
Daca da ce port sa pun pentru a putea intra playeri pe server?

Răspuns Câştigător
| stef112 a răspuns:

Nu adica depinde de ce modem daca ai cu 2 beculete da se poate dar daca e cu 4 speed touch nu merge pentru ca eu am din ala si am incercat sa deschid un sv de triburile si nu merge adica imi merge doar mie nu si prietenilor pentru ca e de la ip poti afla daca merge asa: scrii my ip pe google dai la primul si iti copiezi ip-ul dupa il pui in bara de cautare sus si daca te da la configurarea modemului nu merge sa te joki cu prietenii...Succesbig grin