| SamSon a întrebat:

vreau si eu un cfg bun, poate pe care il folositi si voi in meciurile de cs, vreau ca acest cfg sa poata fi dezactivat si activat!
rog sa nu imi dati linkuri de pe youtube cu cfg-uri bug-uite, pline de virusi, inutile sau care nu functioneaza! multumesc!

1 răspuns:
| TheRealAnoyingOrange a răspuns:

Pai acum cfg... poate fi activat si dezactivat asa scrii in consola exec nume.cfg(numele cfg din meciuri) si exec config.cfg cfg original din cs tau incearca pe google cfg by snk e bunicel trage max 5 gloante in acelasi loc iar apoi stai 2 -3 sec fara sa tragi si mai da 5 gloante etc
mai bine te inveti cu cfg tau asa zic eu... dar faci ce vrei