| Constantynn a întrebat:

Salut, vreau si eu un joc pentru vacanta, adica sa fie distractiv.
Nu conteaza, poate sa fie si in retea cum este Counter Strike s-au Metin2.
As prefera daca ati juca si voi jocul care mi-l recomandati si daca este multiplayer sa ne jucam impreuna.
Vreau ca jocul sa nu fie mai mare de 2 GB pentru ca am viteza mica de download si descarc in mult timp.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Army Rage, Artic Combat, World of Tanks, War Thunder, Battlefield heroes, Battlefield Play4free, Aion, Dynasty Warriors, Blackout, Apb reloaded, District 187, Alliance of valiant Arms,