| alien45 a întrebat:

Salut vreau un joc cu masini gen nfs pentru volan dar eu am doar 1 gb deci as vrea un joc cu cerinte mai mici dar totusi sa fie tare.

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Incearca Need For Speed Most Wanted(nu stiu sigur daca o sa iti mearga).Iti va merge sigur Need For Speed Underground 2.

| alien45 explică (pentru soloangel01):

Most wanted am incercat nu merge dar undeground l-am avut pe 1 incerc 2 sa vad daca merge, mersi

3 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Mai era unu SRS(Street Race Sindicate).E misto si ala, incearca-l.