| Tenzor a întrebat:

Salut, vreau un nume pentru anumite jocuri, si nu vreau sa fie gen "RupFicatu - Smekeru " laughing, ceva original, sa sune bine, gen cLD, Tenzor, Sonyro, etc. Primul nume care ma va impresiona va primi funda happy

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Http://fantasynamegenerators.com/dragon_names.php#.WI2-PVWLS70
Poți da reload și se resetează de fiecare dată.
SAAAAAU poți da cu mouse-ul peste "Fantasy Names" și alege o categorie. Uită-te la numele meu, de acolo l-am ales, de exemplu.

| Adiq a răspuns:

Boalfa

| FlorinAjutorulThau a răspuns:

AnTiDoT, puNx, Kylo, SanGoku

| MatriusCerbysD a răspuns:

Eòghan Blàr