| anonim_4396 a întrebat:

vreau un server de metin2 fara hamachi. cu client ( in afara de Empiremt2, Bamboomt2, Nerdmt2, Metin2tim) Dau FUNDA!winking love struck

Răspuns Câştigător
| christi18 a răspuns:

Metin2united e super fain.

1 răspuns:
| XD_9438 a răspuns:

Buna wrei sa joci un metin super pvp fara hamachi? :P de luni pana vineri da drumul la server la ora 18:00 pana la ora 01:00 noaptea este sero mt2 http://sero-mt2.dyndns.org/ serverul nu merge pentru ca nu merge jocul findca nu e GM online doar de la ora 18:00 merge :P funda?