| BogdanBody a întrebat:

Salut ziceti-mi si mie niste jocuri misto. Gen Simulatoare, Arcade, Shotere etc

Răspuns Câştigător
| SyBy92 a răspuns:

Pe PC.: City Car Driving, Driving Simulator (2009, 2012), German Truck Simulator,
-Gothic
-Prince of persia
-Call of duty
-Penumbra
-GTA-URILE
-Starcraft
-NFS-URI
-Far cry(doar 1, am jucat si 2 si mi-a placut doar grafica.Are multe lucruri care il trag in jos rau de tot.),
Dirt 3
Mafia 3
Just Caus(toate seriile)
Euro truk simulator 2
18 wheel of steel exterm trucker 1, 2

| NakaTaka a răspuns (pentru SyBy92):

Ce Mafia 3 ma esti dus? Ala nu s-a inventat!

| SyBy92 a răspuns (pentru NakaTaka):

Apoi ce puii mei ii asta?
https://www.youtube.com/watch?v=GW57X76gWkk
Mi se pare ca s-a inventat.

| SyBy92 a răspuns (pentru NakaTaka):

Si in primul' rand ii un exemplu, ca daca cauti 3-ul automat cauti si cele inferioare (1, 2). Trebuie sa rectific orice greseala minora.

| NakaTaka a răspuns (pentru SyBy92):

Amice imi pare rau dar esti fraierit grav, ala e Mafia 2! Prima scena e dintr-un film, nu are legatura cu mafia.

11 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Intra pe Steam si gasesti tot ce vrei.

| BogdanBody explică (pentru smartlollipop):

Dami site exact unde sunt si jocurile

| smartlollipop a răspuns (pentru BogdanBody):

Intri pe http://store.steampowered.com/, dai pe Games si alegi categoria. Daca nu vrei sa platesti, intra la free to play sau cauta un joc care iti place si gaseste-l in alta parte.

| andreispeed250 a răspuns:

GTA 5, Battlefield, nfs, Euro truck simulator 2

| piticot4 a răspuns:

Counter strike

| BogdanBody explică (pentru piticot4):

E vechi. Nu primesti funda

| Mrejeru_Alex_1994 a răspuns:

Incearca daca vrei pe telefon wild tanks online word of tanks blitz