| An0N1M a întrebat:

Ziceti-mi si mie un site de downloadat jocuti pentru. diferite marci de telefoane.In special Nokia!

Răspuns Câştigător
| floryflorynel a răspuns:

Scrie pe google Jocuri java si da prima varianta! Ai acolo cred ca 2000 de jocuri pentru orice tel! mai sunt si naspa care fac aia misto de tine cu niste programe de parolat telu si sa nu mai poti sa-l deblochezi sau ceva de genu dar cele mai faine jocuri sant ale de mugury, crede-ma ala e un inventator de jocuri so tari deci iti urez succes, dar daca se poate da-mi fundita ta ca am scris ogramada. mersi

1 răspuns:
| amassakoul a răspuns:

Mobilerated.com; Totul e gratuit si legal.