| golanu23 a întrebat:

Salutaare am nev de help. Acum cateva zile am vazut un joc pe youtube era gen gta adica furai masini trageai in tot ce misca, era open world, si era tip benzi desenate nu e hit an run era ceva legat de numarul 15. Am nevoie e ajutor, MS, App

1 răspuns:
| MGee a răspuns:

Exista un joc asemanator GTA care se numeste "Mafia" si este exact ca in gta doar ca e vorba de o alta perioada a lumii, gen cand au aparut masinile si e destul de tare. Eu nu am putut sa il joc pentru ca nu imi permite calculatorul. Exista si Mafia II care am inteles ca e mai tare decat primul. Poti incerca