| 15lei a întrebat:

Salutare all amici prieteni... Va rog eu frumos sa ma ajutati cu ceva daca puteti daca nu asta este cititi ce scrie mai jos: Spuneti-mi cum sa incarc monede Dragon (metin2.roman) Detali la Idul de mess :Vanessa_sweet2013 :X MS doar cei care stiu Va multumesc Ofer fundita Dati cat mai rapid

Răspuns Câştigător
| BLEACHhallow32 a răspuns:

Nu intru pe id sa iti scriu dar u trebuie sa donezi bani in joc ca sa primesti monede. vezi detalii pe site trebuie sa donezi la o banca