| AnonymTPU a întrebat:

Salutare all; cine stie un metin privat sa fie romanesc, client engleza/rom, populatie cat de cat, si f important fara prostiile de arme si armuri aparute acum ( maxim king1 si 2) ceva in genu la sky metin, astept sugetii eu caut de zile bune dar nu gasesc ceva sa-mi placa ( dau funda )

3 răspunsuri:
| alasca444 a răspuns:

Pai mondialu ar fi da din oacate s-a inchis puteai sa joci valmondial dar si ala e inchis joca xpub mt2 e ffff fain

| VpDenyel a răspuns:

Incearca Hammer e un metin tare! FUNDA(daca iti place)

| M4rToRuL a răspuns:

Cel mai bine intri pe osiris mt2 nu are king1 sau king2 dar e super misto cresti repede si bani ii faci la fel de repede mult noroc