| Daniel_Liviu_1990 a întrebat:

Salutare,am nevoie de ajutorul vostru, mi-am instalat de curand windows 10 pe laptop si dupa instalare am dat sa se instaleze steam, am scris nume de cont si pass si surpriza imi scria ca nu sunt in regula. Am recuperat contul prin sprijinul celui care mi l-a dat, am schimbat pass mail absolut totul dar adevarata surpriza a fost cand m-am conectat. Contul era gol golut ca si cum ar fi fost pentru prima data cand l-am instalat, nu mai aveam absolut nimic in el. Intrebare mea este cu cine si cum pot sa iau legatura pentru a avea o discutie pe tema asta si poate si o rezolvare? Va multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Era cumva un cont care avea jocuri prin steam family sharing?
2. Esti sigur ca e acelasi cont? Cu acelasi username unic in dreapta sus