| listarlove a întrebat:

Salutare, am o intrebare... am gasit cum sa faci mai multi dolari si PA la jocul Sweet Flirt, dar totusi nu as incerca, imi puteti spune daca e sigura aceasta metoda, daca a mai incercat cinvea asta? Dau funda :) Uitati aici linkul http://www.youtube.com/watch?v=UclhJvoKxig :)

1 răspuns:
| lisande a răspuns:

Nu cred ca e sigura si nici ca exista.Mai bine nu incerci deoarece s-ar putea sa iti fie suspendat contul, sa ti se strice calculatorul, sa descarci de fapt un virus, si fie doar o pacaleala sau sa iti fure PA,$ sau chiar tot contul.Nu este o metoda corecta, sau legala, altfel ChiNoMiko ne-ar fi spus de ea.