| TheShredderSilviu a întrebat:

Salutare, am o intrebare pentru cunoscatori, 1. Cum pot juca black ops II multyplayer? Evident nu il am cumparat. 2 Vreu si eu ceva jocuri gen warcraft III dar cu o grafica asemanatoare sau mai buna si fara ege of empire sau ala cu roma. Dau funda si ce mai e nevoie pe aici happy

Răspuns Câştigător
| Folgos_Folgosnicu_1994 a răspuns:

Pai pentru jocuri de gen Warcraft III ai putea incerca : Lord of the rings Battle for Middle Earth II, Starcaraft II, Black and White 2, Wasteland 2