| daryusborodi a întrebat:

Am o mare problema,nu imi mai merge youtube-ul, cand dau www.youtube.com imi apare pe ecran tot gri inchis.Se poate sa fie deoarece am downloadat un progam de descarcat videoclipuri.Dar totusi am putut descarca 2 ideoclipuri.Acel progam l-am sters si dezinstalat si nicicum nu merge:((.Va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| Cineva2424 a răspuns:

Fii atent, asigurate ca ai Adobe flash playerul cu updaturile la zi, incearca sa schimbi browserul sau sa il reinstalezi, ai mai putea incerca sa dezinstalezi toate add-onurile daca ai vreunul.

| daryusborodi explică (pentru Cineva2424):

Iti multumesc! Acum merge

1 răspuns: