| cataswat a întrebat:

Salutare, am o problema,
Cand dau ca sa fac misiuniile de exemplu:
Ucide 10 lupii alfa gri
Dau, accept misiunea si imi apare acolo la "n" si cand omor lupii nu mi se pune ca am omorat, de ce?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poate ca nu omori ce trebuie.Sau cand intri nu dai pe misiune daca nu dai pe misiune nu ti se pune ce ai omorat

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Daca nu dai clik pe pergamentul ala cu misiunea din stanga nu se pun kill-urile. Funda?

| XxStatSxX a răspuns:

Si eu am patit la fel jur dar nu am idee trebuie sa fie o solutie incearca si descopera p.s. cred ca te-am ajutat fundita? trebuie sa gasesti o solutie utila

| cataswat explică:

Am dat si click pe pergamentul acela, dar nimica, defiecare data cand incerc sa fac dai ctrl+cu si dau atuncea pe pergamentul acela...