| Valentin987654321 a întrebat:

Salutare am o problema.Cand intru in power soccer si dau antrenament sau meci imi da eroarea aceasta,, An error occured while updating the game!

download failed: PowerSoccer.exe(InternetOpenUrl failed. Error #2),,Va rog ajutati-ma.Dau funda celui care ma ajuta va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Reinstaleaza-l de aici: http://www.powersoccer.com/applet/powersetup.exe In caz ca nu-ti merge nici asa, dupa ce ai reinstalat plugin-ul acceseaza jocul din Internet Explorer si nu vei mai avea probleme.