| Iris123 a întrebat:

Am o problema cu CS-ul. Am intrat pe un sever care mi-a bagat un fel de bug (mereu cand intru pe cs mi se deschide server-ul pe care am intrat) si mereu cand mi se deschide acel server mi se reseteaza controalele straight face Mi-a disparut si meniul si mi s-au resetat controalele. Acum nu pot sa mai intru pe cs pe niciun server fiindca nu mai am meniu ca sa-mi refac controalele. Ce pot sa fac ca sa-mi apara la loc meniul? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Deci,urmeaza pasii acestia, daca ai nelamuriri imi spui:

1.Instaleaza programul: http://filehippo.com/download_unlocker
2.Du-te in folder-ul program files (sau unde ai instalat cs-ul)
3.Dai click dreapta pe folder-ul CS 1.6(sau cum ai numit tu folderul)
4. Dupa ce ai dat click dreapta alegi unloacker.
5.Cu el alegi optiunea delete.
6. Dupa ce s-a sters folderul te duci in add and remove programs si stergi counter strike-ul.
7.Dai restart la calculator si bafta :)

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Trebuie sa stergi folderul cu cs 1.6 din program files apoi sa dezinstalezi programul si sa-l reinstalezi.

| Iris123 explică (pentru RaduTN):

Nu merge? Alte idei mai ai? sad

| RaduTN a răspuns (pentru Iris123):

Deci,urmeaza pasii acestia, daca ai nelamuriri imi spui:

1.Instaleaza programul: http://filehippo.com/download_unlocker
2.Du-te in folder-ul program files (sau unde ai instalat cs-ul)
3.Dai click dreapta pe folder-ul CS 1.6(sau cum ai numit tu folderul)
4. Dupa ce ai dat click dreapta alegi unloacker.
5.Cu el alegi optiunea delete.
6. Dupa ce s-a sters folderul te duci in add and remove programs si stergi counter strike-ul.
7.Dai restart la calculator si bafta :)

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Cand intri pe anumite servere de cs iti baga anumite lucruri in servar (sa intri din nou la ei pe servar.

Asta ca Cs tau n-are anti cfg care sa nu se mai configureze la fiecare lucru care intri pe un anumit servar.

Descarca CS Nvidia E6.
Este cel mai tare cs si poti juca linistit fara nicio problema.
Mult Succes.

| Iris123 explică (pentru DragomirMihail2020):

Multumesc! Ti-as fi dat funda, dar a raspuns intai ala de mai sus

| vioricavio a răspuns:

Cel mai simplu, stergi gamemenu.res din folderul resources, daca ai in config/userconfig.cfg vreun ip, il stergi de asemenea, dupa aceea ti le pui pe readonly, pentru a nu ti se mai modifica pe viitor.