| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Salutare...am o problema cu p4story si vendeta...nu stiu pe care sa aleg fiindca tata ma pune sa aleg doar una si pe ambele am prieteni buni si mi-e dor de vremurile vechi de pe p4story.Am nevoie de ajutor sa il conving pe tata sa mi le puna pe ambele, funda + vot. Multumesc extrem de mult

Răspuns Câştigător
| stefan350 a răspuns:

Spune-i tatalui tau ca ai multi GB(giga bites) si jocurile ocupa ff putin si sa le instaleze pe aman2 fiindca iti plac ff multwinking

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru stefan350):

Multumesc...am sa-i spun in weekend

1 răspuns: