| alfye22 a întrebat:

Salutare...am o problema cu temele din windows 7, nu reusesc sa le aplic, multe din ele apar cu negru in lista de teme din personalizari, mai mult nu stiu cum am reusit sa fac bara de activitati ca cea din windows xp si nu mai stiu cum sa o schimb inapoi daca ma poate ajuta candva mersi

Răspuns Câştigător
| Smecheru27 a răspuns:

Pai baga teme de windows xp dai click dreapta pe imaginea de fundal dai propietati acolo iti arata temele dai click pe windows xp dai se aplica si ok si atata tot [dai funda ]?

1 răspuns:
| Smecheru27 a răspuns:

Multumesc pentru funda!