| ziom1999i a întrebat:

Salutare am o problema eu folosesc Mozilla Firefox ca si internet imi puteti spune cum sa salvez in D nu in C ca defiecare data cand descarc ceva mi se baga in C si deja nu mai am spatiu liber de loc va rog sa ma ajutati cea mai buna idee are funda big grin

Răspuns Câştigător
| holeron a răspuns:

Pe orice pagina deschisa cu Mozilla, da click pe "Tools" apoi pe "Options" din meniul care se deruleaza(ultima optiune).O noua fereastra se deschide cu m-ai multe tab-uri: primul e cel care te itereseaza pe tine, uitate la "download" acolo ai bifat "Save files to" : "Desktop", da click pe butonul din dreapta "Browse" si alege repertoriul unde vrei sa fie salvate filele care le descarci.