| andy091295 a întrebat:

am o problemuta...de ceva timp jocurile mi se misca foarte prost, atat cele noi, cat si cele vechi. parca placa video nu ar randa cum trebuie, dar am verificat-o si nu e busita sau ceva. am urmatorul sistem: w7 pe 64 de bitsi, placa de baza de la asrock p45xe, procesor Intel dual core e3200, placa video ati radeon hd4600 de 1024 d emega si 3 GB de RAM. stiu ca nu e ultimul racnet, si nu am pretentia sa imi mearga ultimele jocuri aparute, desi comparand cu cerintele jocurilor, ar trebui sa ruleze fara probleme. poate fi de la sistemul de 64 de bitsi? am incercat orice si nu ii dau de cap. mersi mult.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Da poate fi si din cauza windows-ului ca pe pe 64 de bitsi.
Ai incercat sa ii faci vreun upgrade ceva la placa video?

| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Trebuie sa-ti reinstalezi windows-ul si sa faci updatet-uri la drivere (my computer clic dreapta manage device manage)