| nutuxcristian a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cine stie si se pricepe la Sims2. Eu aveam sad un bebelush si imi angajeasem ingrijitoare pentru el ...totul bine si frumos pana cand eu nu l-am mai vazut in casa crying nu stiu ce s-a intamplat, ca nu mai imi apare nici in lista aceea unde sunt afisati oamenii in dreapta acolo...va rog ajutati-ma daca stiti! funditaaa; P!

7 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

A murit.

| nutuxcristian explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Pfffff...dar cand il vazusem ultima oara era verde la chestiile alea si nu se schimbase ca era ingrijitoarea cu el si nu a fost niciodata rosu

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Pai ingrijitoarea l-a ucis.

| nutuxcristian explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Ba nu! pentru ca eu am mai avut bebelusi si am angajat ingrijitoare si nu patise nimic! sigur a patit ceva dar nu stiu ce sad

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Trebuia sa ii verifici cazierul dadacei! Na' acu ti'o ucis copilul.

DUDEEE! Nu pot sa cred ca tu chiar ai luat in serios ce ti-am zis...Lol...
Probabil ai avut vreo problema cu salvarile si ultima salvare a fost cu cateva minute inainte de a avea copilullaughing.

| nutuxcristian explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Cum adica sa ii verific cazierul? eu nu joc de prea mult timp sims 2 si nu stiu, ajuta-ma si pe mine te rog!

| aly300 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Esti prost kenji ca n-ai inteles rolling on the floor)))))