| iliukxxl23 a întrebat:

Salutare am si eu o mare problema cu pc toate jocurile imi mergea gta san andreas, gta vice city, cs 1.6, etc. acum chiar si joculete imi merg in reluare n-am virusi am instalat si windosu de 2 ori si tot asa imi merge am ram 1 gb procesor 3000+ 1.6 ghz placa video e buna nu nu stiu ce placa am dar e buna cam duso la cineva care cunoaste si a zis cai buna si mai am o problema cand vreau sa salvez ceva in bios inainte sa instalez windosu nu se salveaza daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator la id iliukxxl23 say iliexxl27 funda

1 răspuns:
| flaviusradacina a răspuns:

Mai bine ai cumpara alt pc ca atunci cand descarci un joc iti apare informatiile mem ram placa etc dar informatiile nu sunt intotdeauna corecte si iti trebuie memmoriile mai mari pentru a putea juca jocurile si instaleaza windows 7 ultimate reinstaleaza windowsul---apoi---descarca-ti maxim 2 jocuri mari pentru ca de aceea nu iti merge alege jocurile preferate si alea sa le descarci sper ca te-am ajutat funda?