| Maj3stic a întrebat:

Salutare am si eu o problema cand intru in counter strike imi apare toata imaginea alba si la cateva secunde ma scoate din joc fara sa imi apara nici un fel de eroare care ar putea fi cauza pe windows 7

3 răspunsuri:
| R3dix a răspuns:

Incerca sa reinstalezi cs ..sau descarca alta versiune de cs

| ChangeName a răspuns:

Dai klick dreapta pe el, dai compatibilitate si dai pe win 7 Dar ti-as sfatui sa descarci cel mai bun cs 1.6 nVidia e5
nVidia E5 NU este un CS modificat (ca toate celelalte), ci unul imbunatatit.
Tocmai asta difera nVidia E5 fata de : Steam, orice CS modificat sau Fake-Steam.
nVidia E5 intrece Steamul si celelalte CS-uri la capitolul Performanta dar si Calitate.
nGuard E5 te protejaza impotriva noilor comenzi de exterminate / destroy.
nConnect te conecteaza de pana la 4x mai repede pe orice server fata de toate CS-urile din lume.
nGui este o interfata revolutionara in lumea CS-ului.
nMusic / Relax Music - Noi melodii motivationale / de relaxare in CommandMenu.
FPS/HD Players din CommandMenu.
FPS/HD Textures din CommandMenu.
FPS E5 Booster cu noi setari High-Fps.
FPS Limit scos, puteti avea peste 1000 Fps.

CFG : CS / HNS / ZM / Default din CommandMenu.

FPS Marit datorita : -noilor setari High-Fps,
-modelelor High-Fps,
-cerului High-Fps,
-noului engine,
-micsorarii Hudului.

MasterServer Actualizat!
HD Sounds!
[url=http://1.1.1.4/bmi/imageshack.us/a/img850/2807/b5v.gif]Imagine[/url]

[url=http://www.mediafire.com/......escvarca-l de aici![/url]
dar si la asta va trebui sa setezi compatibilitatea pe win 7
Sper ca ti-am fost de folos
Succes

| TheSoldier a răspuns:

Instaleaza alta versiune de cs.