| Enache_Dragos_2001 a întrebat:

Am si eu o problema cu csul.
Am umbalt la setari la rezolutie si imi apare alea cu optiunbie etc in josul ecranului ce pot face pentru asa ceva exista vreo comanda in consola sa imi apara optiunile sau sa dau la rezolutie

1 răspuns:
| Chevyn a răspuns:

Salut Dragos! Ar fi extrem de FAIN daca te-ai exprima mai bine. Fii atent daca vrei sa schimbi rezolutia te duci la options si iti apare acolo 600x400 800x600 1020 etc... iar tu dai click si apply si iti alegi ce doresti.