| AndreiBv a întrebat:

Am un server de samp, mod trucking..si as vrea sa aiba fiecare jucator 5 sloturi pentru case...acum am doar 2. Cum fac sa pun 5? VA ROG MULT!

Răspuns Câştigător
| blacklife997 a răspuns:

Mergi la Pawno/include, apoi intri in PPC_ServerSettings si mergi la linia
#define MAX_HOUSESPERPLAYER 3 // Defines the maximum number of houses that any player can own

numarul de case maxime pentru un jucator sunt definite cu 3 la serverul meu, adica un jucator poate avea 3 case la mine, acolo modifici cu cate case vrei sa detina un jucator, apoi recompilezi gamemodul (f5)