| Mâncărici a întrebat:

As dori daca se poate un hack functionabil pe Metin2 ro (lure, mob lock)! Sa nu sariti cu jignirii sau alte comentarii jignitoare! Acum vad tot serveru numai cu hackuri de genu iar eu nu mai am nici o putere! Multumesc

2 răspunsuri:
| iopoiop1 a răspuns:

Sa iti dau un sfat stiu ca probabil nu te vei obosi sa citesti dar ma rog...

TU ceri un hack eu stiind ca tu joci metin2RO si probabil ai cont bunicel imi zic "ia sa-i dau eu astuia un keylogger sa vad si eu ma aleg cu ceva de la el?"(keyloggerul ma ajuta sa vad tot ce scrii tu in PC inclusiv numele si parola conturilor ) asa in fine... ti-am dat asa zisul hack care e keylogger tu il bagi in pc il instalezi foarte bucuros vezi ca nu merge si il stergi probabil, dar acel hack se duce print tot PC inainte ca tu sa-l stergi si imi trimite mie toate informatiile de care am nevoie tongue

Sau te prinde un GM cand ti-e lumea mai draga pe mine m-a prins cand sa fac lvl up de la 53 la 54 (acest cont il crescusem numai cu hack laughing ) si ghici? ban! sad

Deci in principiu incearca tu sa stai potolit si crede-ma ca pe acei smecherasi cu hack sigur ii vor prinde daca vor mai insista mult!

Bafta si scuze daca te-am deranjat cu ceva dar ai grija de unde si ce downloadezi in PC nu toti sunt de incredere! :X

| ClynC a răspuns:

Daca doresti te pot ajuta eu, add id: fleavius, si iti voi explica daca vrei si cum sa te feresti de asazisele keyloggere