| vladut05 a întrebat:

Salutare.as vrea sa intreb daca se poate sa fie preluate produsele dupa un magazin online. Un exemplu:sa pot lua produsele dupa emag si sa le pun pe un alt magazin

1 răspuns:
| chetroesu a răspuns:

In primul rand poti vorbi cu cei de la magazinul de pe care vrei sa descarci produsele. daca nu primesti ajutorul lor, apeleaza la un programator, dar este destul de multa munca in spate si este posibil sa te coste ceva bani. Incearca sa vorbesti cu cei de la www.shopiq.ro. poate gasesti acolo raspunsurile.