| Emir24 a întrebat:

Salutare, cine imi poate spune si mie niste jocuri misto pc dar nu vreau sa aud urmatoarele jocuri
NFS Most Wanted, The Run, ProStreet,HotPursuit, Undercover, Underground
GTA 3, 4,5,Vice City, San Andreas, SAMP, MTA
Battlefield 2, 3,4 COD(Toate)
Fifa, PES
WWE
Dirt
Sleeping Dogs
Watch Dogs
Si Mafia 2
Vreau niste jocuri in afara de aceasta care sa fie misto,

Răspuns Câştigător
| Catalin_Oprita_1989 a răspuns:

Assassins Creed, Far Cry 3, Borderlands 2, Max Payne 3, Counter Strike:Global Offensive, Wolfenstein, Left4Dead2,TitanFall,Minecraft,Tom Clancy"s:The Division, Pay Day2, Sniper Elite V2.Iti recomand programul Steam daca nu ai auzit de el.Ai acolo o gama extra-larga de jocuri. Sper ca ti-am fost de folos!

| Emir24 explică (pentru Catalin_Oprita_1989):

Alte jocuri, care sa nu le joci singur cand e vorba de razboi ca sa zic asa, niste jocuri cum e Max Payne 3 asa nu mai stii? Asa cum sunt GTA-urile

5 răspunsuri:
| Mk01 a răspuns:

Devil May Cry 5 e bestial.Alt joc fain mai e Infamous second son, Rayman Legends, Plants Vs Zombie Gardenfall.

| Catalin_Oprita_1989 a răspuns (pentru Mk01):

Infamous e numai pentru PS4

| Mk01 a răspuns (pentru Catalin_Oprita_1989):

Cred că o să apară şi pentru PC.

| aleodormicro a răspuns:

Mafia 3, pro epolution socer, slender