| IamFantastic a întrebat:

Salutare, Cine imi poate zice ce parere are de la jocurile oferite de revista Level, am cumparat pana acum doar 5 reviste cu jocuri, dintre care 2 jocuri mi-au mers, atat

3 răspunsuri:
| ZethKode a răspuns:

Eu cumpar tot timpul revista Level.Toate jocurile de pe CD lor(pe care le-am incercat) m-au mers.Nu prea stiu ce problemai ai la PC dar poate ca nu le-ai instalat bine.Vezi tu!

| aleexxaanndrra a răspuns:

Sunt pe CD? Nu merg toate stii revistele de la scoala. bio, planet etc. le da profesoara de bio, ele au si CD.Nu merg toate CDbig grin naspa

| IamFantastic explică:

Am citit pe undeva ca mai sunt si alti care nu le merg jocurile de la revista level...