| TranslucenT a întrebat:

Salutare, Cine mai tine minte serverul ala de cs 1.6 zm Zm.CsRedDevil.Com? Ceea ce cu adevarat vreau sa stiu cand sau daca va fi pornit,ce server bun era rau ca s-a inchis, poate sunt sanse sa fie repornit, ajut cu redirecte cu orice.Care a auzit sau a jucat pe sa scrie un mesaj aici. P.S - si numele cu care ati jucatlaughing

2 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Daca platesc host-ul. Cica au avut datorii de vreo 1.000 lei la host si le-a inchis serverul. Eu cred ca se va mai deschide daca fac rost de bani.

| TranslucenT explică:

Stiam ca aveau probleme cu banii, Ownerii nu mai aveau bani, dar ceea ce vreau sa stiu e daca il vor reporni asa cum era el