| mihnea173 a întrebat:

Salutare, cine poate sa-mi dea si mie niste secrete despre 4story? De exemplu de yang, exp, iteme bune, DAR FARA HACK-URI!
Ofer panglica!

2 răspunsuri:
| mihasnd a răspuns:

Nu exista asa ceva munceste singur

| SereNya a răspuns:

Un secret ar fi cand ai mis sa dai tasta J si citesti ce e cu albastru si sti ce sa faci altul este ca se creste mai repede in doc oricare al treilea daca ai un caracter cu mai multi bani cam peste 50 g cumperi sau faci niste item +24 si le colorezi al 4 este ca daca faci peste 5000 puncte de realizati ia-ti 62 ape si ceti mai trebuie pentru manta