| bodoshh a întrebat:

Salutare comunitate!
Am o problemă la laptop, sincer cred că este de la driver-ul video dar nu sunt sigur și nici nu mă prea pricep.
Problema este in felul următor, când intru pe YouTube unele videoclipuri merg strună, in schimb altele îmi fac niște dungi urâte ca și cum ar fi ecranul spart. Las aici o poză, două să înțelegeți mai pe îndelete.

https://imageshack.com/i/poExrQeQj

https://imageshack.com/i/poiAVPybj

3 răspunsuri:
| aizen0567 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la drivere încearcă sa le actualizezi

| bodoshh explică (pentru aizen0567):

Îmi recomanzi un analizator PC sa mi poată face el rost, sa mi le descarce sa mi le instaleze? Sincer eu nu mă prea pricep și nu vreau să intru in ceva să stric mai mult.

| aizen0567 a răspuns (pentru bodoshh):

Cauta un tutorial pe YouTube nu e nimic complicat, nici eu nu am știut dar pe laptopul meu mi am reinstalat drivere le de la mause cu un tutorial, dacă nu ai încredere în tine cauta ți unul online, e o chestie foarte ușoară nu necesita multă experiență