| xXGaByxD a întrebat:

Salutare, cum as putea sa fac sa mearga sunet-ul la minecraft am versiunea 1.6.2 si am incercat mai multe launcher dar tot nu merge suntetul. Dar am incercat un minecraft sp si imi merge suntetul doar ca eu voiam sa joc pe internet si sv erau updatate la 1.6.2. Si inca ceva am sters si din %appdata% fisierul. minecraft dar cand iau un nou minecraft si il instalez imi mai raman salvarile de la single player si sv de la multiplayer.Ce insemna asta ca se mai salveza undeva si nu stiu eu

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Poate nu ai instalat Driverul de sunet.
Ori nu ai setat din minecraft la options la sunet.

| xXGaByxD explică:

Driver-ul este instalat nu ai citit acolo ca celalalt minecraft imi merge cu suntet si de la optiuni e dat la maxim dar nimic