| adusTaR a întrebat:

Salutare,dintre Fizz si Aatrox care vi se mare cel mai fain champ? Înainte sa apara Aatrox imi placea mult fizz, acum imi place si aatrox la fel de mult (cu aatrox am facut si pentakill) dar nu ma pot decide + ca fizz are si un dmg foarte ok. FUNDA! (argumentati)

1 răspuns:
| Alinn98 a răspuns:

Pai. Dat fiind faptul ca noi suntem nascuti intr-un univers transfers in Jean Kalvin, ti-l recomand pe Fizz pentru ca, asa cum zice si marele Biolog Marin "Chuck Norris" Aatrox e un CAL! Daca esti pe EUW : ZerrgMushroom big grin add