| bestia69k20 a întrebat:

Salutare.Eu si cu un prieten ne-am deschis insfarsit un blog pe acest site: http://www.blogratuit.ro/ dupa ce am completat noi tot acolo scrie ca trebuie sa ne vina un email, dar nu ne-a venit deloc, am incercat pe 3 id si tot aceeasi situatie,si nu gasim nicaieri unde sa scriem cont, parola, sa ne logam, etc.Cum facem?(P.S nu vrem pe alt site pentru ca asta e gratuit si nu vrem sa bagam bani)

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Mai bine incearca cu www.ucoz.ro - nu am avut probleme de genul aici. Poti sa-ti faci si blog si website si forum, tot gratuit.