| Anonimul3315 a întrebat:

Salutare fete si baieti! Auziti as vrea sa incep un leț play de minecraft si nu stiu cu ce sa inregistrez. Am mai incercat cu 2 programe dar nu am reusit. Am incercat cu fraps dar imi iesea videoul pe bucati. Nu era tot video ci era impartit. Am mai incercat si cu camstudio si nu-mi dau seama de ce dar se oprea videou singur. Funda celui ce-mi zice un program de inregistrare care sa mearga sau solutia la aceste 2 programe.In caz cai dau la vreounu funda desi programu nu merge lasati ca va dau vot.

1 răspuns:
| Dinamovistul101 a răspuns:

Poti poti unii bucatile facut de fraps prin windows movie maker, apropo iti si converteste videourile big grin de exp dintr un video de 1 gb ti l face de 42 mbs. sper ca te am ajutat