| Andrey1108 a întrebat:

Salutare!

Joc metin2 de vreo 3ani si acum cateva luni m-am decis sa fac un blog cu ghiduri pentru metin2 si am reusit sa il aduc si printre primele pozitii in google :D
As vrea sa va cer si voua parerea in legatura cu el, si sa imi spuneti daca ar trebui sa mai modific ceva sau ce ghiduri sa mai postez pe el.

Adresa blogului este http://ghiduriptmetin2.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
| SySt3m3 a răspuns:

Eu iti dau sfatlu sa faci categorii pentru farmat crescut PVM PVP misiunii biolog etc si sa il mai infrumusetezi

| Vendetta47 a răspuns:

Nu ma joc Metin 2 dar blogul acesta este destul de bun.Nu ar trebui sa schimbi nimic la el.

| Anonimus197568 a răspuns:

Este un ghid bun pentru incepatori dar poti sa mai adaugi (daca stii) si armele din ce evolueaza, alea care evolueaza (ex:batalie-sirius; otel negru-otel albastru etc.) si unde sa cresti poti sa te mai uiti si pe alte site-uri sa te orientezi oricum e bine si bravo ce ai facut pana acum