| costin7 a întrebat:

Salutare la toata lumea am o intrebare despre metin2 : cand incerc sa-l downloadez imi apare: Download intrerupt.
Conecsiunea la serverul de download a fost intrerupta.
Eroare de download.
Poti reincepe descarcarea apasand butonul "Inainte" sau restartand progamul, dar asigura-te ca esti conectat la internet.

Ce inseamna asta si cum fac sa trec peste asta sa pot sa-l downloadez? Ca vreau sa-l instalez. Ofer

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Pai,eu cred ca ai probleme cu internetul sau poti sa nu ai suficienta memorie, ori nu stiu, poate calculatorul tau nu 'tolereaza' jocul.In orice caz eu nu sunt experta, deci nu spun sigur. Multa bafta. Sper sa-l descarci. PS:reusesti sa il descarci peste ceva timp o sa teplictisesti de el (am patit-o). happy

1 răspuns:
| costin7 explică:

Multumesc foarte mult