| mihaitza20 a întrebat:

Salutare la toti!
Am si eu o intrebare dar inainte sa incep cu povestea. Am un cont de steam care este trecut pe o adresa de mess si i-am uitat parola si intrebarile secrete, stie cineva cum as putea sa schimb intrebarile secrete ca sa pot afla pass? Va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Din pacate nu poti schimba acele intrebari.Asa ca contul e pierdut, but don't worry, faci altu si cumperi inapoi jocuril(e).

Succes!

1 răspuns:
| mihaitza20 explică:

Am inteles, dar mai stie cineva altceva, m-ai astept pareri!