| 22cool22 a întrebat:

Salutare lume as vrea si eu un pc Alienware...
Stiu ca pot gasi la eMAG doar ca vreau sa comand de pe site-ul oficial, cum as putea sa-l aduc in Romania?
Dau funda pentru un raspuns folositor
big grin

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Alienware sunt supra apreciate. Cu bani mai putini poti sa-ti faci un calculator la fel de bun.

| Chamberlin a răspuns:

Incearca de pe alt site:
Okazii.ro
Mercador.ro
Tocmai.ro
eBay.ro
ShopMania.ro

| 22cool22 explică (pentru Chamberlin):

Eu cred ca tu ai raspuns la alta intrebarestraight face

| Chamberlin a răspuns (pentru 22cool22):

Nu, nu am raspuns la alta intrebare, eu doar ti-am mai dat alte variante de site-uri de unde poti sa iei PC Alienware mai ieftin happy

| caiboiul a răspuns:

IL primesti si te duci la posta sa il trimiti dar spune ca in Romania scrii cui. Sper ca te-am ajutat. Funda