| alexander01 a întrebat:

Nu prea ma pricep la Windows. Daca poate cineva sa ma ajute: am un laptop, si de cand l-am cumparat am windows 7, procesor Intel b960, 4gb ddr3 memory. Vreau sa va intreb daca merge sa instalez windows xp? Multumesc anticipat! Fundatongue

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai drivere pentru XP, merge. Buba cu laptopurile noi este ca pentru multe nu exista drivere de XP. Da' cu ce te deranjeaza saptele?

| alexander01 explică (pentru KodrutZ):

Am inteles ca e mai bun pentru jocuri si imi da erori la counter strike 1.6.

| KodrutZ a răspuns (pentru alexander01):

Ai inteles prost cind te-ai apucat sa iei un laptop SLAB in ideea de a te juca. Cu maxim 1500 RON faceai un desktop mult mai puternic, plus ca aveai garantie mai ca lumea si nici nu iti crapa dupa maxim 2 ani de folosire intensa.

| TheWhiteRipper a răspuns:

Da, merge. Dar iti recomand sa stai pe windows 7.