| Romanul12 a întrebat:

Salutare prieteni.Am in jur de 100euro pe steam mi-am vandut skinurile de pe CS GO si nu stiu cum sa bag bani pe card Visa.(daca se poate )Stie cineva un video cum se face sau daca nu sa-mi explicatii

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Nu poti sa scoti banii de pe Steam asa usor. E foarte complicat, iti trebuie un middleman de incredere, si sa ai skin-uri care sa le vinzi, nu direct cu banii din Steam. Cumpara un skin de aproximativ 100 euro (sau fix daca gasesti), cauta pe cineva care vrea sa cumpere cu bani reali, cauta un middleman. si vezi tu de acolo.