| 15lei a întrebat:

Salutare prieteni am o problema... Mam lasat de metin2ro si as dori un server de metin frumos care sa cresti rapid... sa fie mai multi pe server si sal donwloadezi Multumesc contactati-ma la idul de mess : Vanessa_sweet2013 si va voi multumi si aicea va voi da fundita Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexutzu1996 a răspuns:

Metin2 vamos e super taresmugsmug eu am lv 115 sura ful set ma bat cu playeri de lv 250, am 2 conturi lv 250 smugsmug [war si ninja]
este super

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu te contactez la niciun id uitete doar pe TPU.eu ste unul foarte fain metin2 tdl. ceri numai lv si ti-l da dar trebuie sa stai9 mult acolo si nu e cu gm.sau metin2 lunaris.astea le-am jucat eu mie mai tare mi-a placut lunaris. funda?

| NuDauNume07 a răspuns:

Incearca metin 2 ro speed e super fain ai arme gm cresti frumos depinde de rata pusa de gm nivel max 127 aarme implementate mentenata facuta in fiecare miercuri intra gm pe site sunt multi care joaca parerea me e ca este cel mai fain privat jucat de mine. Fundita te rog big grin