| Daako42 a întrebat:

Salutare prieteni, eu sunt Daako42..si as vrea sa joc metin2RO dar nu pot..si va spun imd de ce nu pot sa joc. :

Nu pot juca deoarece imi da o eroare stupida "Hack_Shield_Update_Error" parca asa era. oricum cred ca stiti despre ce vb. sper =).

Tin sa precizez ca mai de mult am avut hack si mai exact FishBot..sau ceva de genu.dar asta a fost mai de mult..si vreau sa va mai spun ca am WINDOWS 7 Enterprise (parca asa se numea). deci va rog din suflet ajutatima..chiar as vrea sa joc..si ma gasiti la urmatoarele adrese. (Asta in caz ca vreti sa vb pe mess sau skype) :

Skype - nuclear.interface43
Mess - Vlad. extreme

Va astept sau puteti sa imi scrieti aici..va rog ajutati-ma, raman dator..mersibig grin

Răspuns Câştigător
| ajutorrrrrrr a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi windowsul pentru ca ai virusi 100% si iti modifica fisierele si hack sheild ii detecteaza ca hack ceea ce e interzis Funda?

| Daako42 explică (pentru ajutorrrrrrr):

Pff...nu se poate rezolva? ca sincer nu as vrea sa reinstalez windows-ul..am prea multe chesti valoroase in el. Mai astept sa vad ce zici. daca se poate rezolva in alt fel e foarte bine. daca nu o sa iti dau funda.

4 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Lasa metinul pentru ca o sa te chinui mult la cont si odata si odata te prosteste unu si s-a dus totwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge fisierul cu hack-ul si descarca alt fisier de aici http://download.metin2blog.de/Metin2/hshield.zip