| ๔єภเร1923๔єภเร a întrebat:

Salutare, salutare! Că tot a venit vacanța și ne-am luat cu joaca eu am pe xbox 360 jocul Fifa 13 și m-am decis să-l joc am băgat online code toate bune mă duc la ultimate team, turneu și seson singleplayer merg, dar cele multiplayer nu, zicându-mi „Your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature." Cine mă poate ajuta?

2 răspunsuri:
| CISCO a răspuns:

Salut si eu am fifa 13 si am avut aceeasi problema, tot ce iti trebuie este un cont de xbox live gold altfel nu poti juca online multiplayer

| ?????1923????? explică (pentru CISCO):

Ai putea să-mi lași un id de skype sau mess?