| MaFro a întrebat:

Salutare.Spuneti-mi va rog niste jocuri cu impuscaturi. Vreau sa se vada doar arma.Nu si caracterul.Sa aiba multe misiuni sa nu il termini imediat.Si nu neaparat cu zombie sau extraterestrii.Se poate si cu oameni.Dar nu vreau sa aud de Call of Duty sau Delta Force. Vreau jocuri pentru RAM 2GB///VIDEO 512MB///INTEL CELEROM 3. 59GHz.Dau funda. Daca se poate mai multe jocuri.Si nici de Counter-Strike nu vreau sa aud.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Half life 2, crysis primul, far cry primul. cu procesorul ala nu prea ai ce juca in afara de counter si call of duty

| MaFro explică (pentru anonim_4396):

Andrei.Crysis nu imi merge, am incercat.Half life 2 l-am inchis.Si far cry 1 nu stiu ce problema are dar nu se vede textura si lag nu am pe el.Si intr-adevar procesorul este varza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaFro):

Da,am uitat de directx...ce placa video ai?

| MLG360Alex a răspuns:

Ai putea juca Counter-Strike(Orice varianta)
farcry1, 2,3, 4
altceva nu cred big grin